Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 5 nápadů kam na rande Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

5 nápadů kam na rande

Kam na rande?

Kam na rande?

Kam na rande? Užijte si se svou drahou polovičkou spoustu zábavy. Vyzkoušejte naše tipy na zábavné rande. Nebo i když jste spolu pořád, tak prostě vybočte a vyzkoušejte něco nového i bez rande. Nezapomeňte nám do komentářů ohodnotit, co se vám z našich nápadů líbilo nejvíc a co vy sami doporučujete z osobní zkušenosti.

Projížďka na kole

Počasí bylo posledních několik dní příjemné skoro v celé České republice. Tak proč nevytáhnout kola a trochu se neprojet? Nezapomeňte nasadit přilby, zkontrolovat brzy a můžete vyrazit. Lepší je vyhnout se frekventovaným silnicím a zvolit místo nich polní cesty, ideálně pak naučné stezky. Když je opravdu pěkné počasí, tak je dobré výlet na kole zkombinovat s piknikem. V košíčku nebo batohu si pěkně dovezete deku a několik dobrůtek na nějaké krásné místo, jako třeba k rybníčku nebo na kopeček, odkud je krásný výhled do krajiny. Jen tak se natáhnout v přírodě má své kouzlo.

Výlet na běžkách

Prý má teď o víkendu napadnout sníh, tak, pokud máte někde doma, nachystejte si běžky. Zdá se, že budeme mít zase na dlouho poslední šanci si jen tak vyjet po blízkém okolí na běžkách. Piknik si při tom moc neužijete, ale odměnou za námahu vám bude vyplavený adrenalin. Možná také záchvaty smíchu když vaši polovičku uvidíte, jak sebou někde plácne. Jen na sebe prosím vás dávejte pozor, ať z toho není vaše poslední rande.

Propařené rande

Pařit můžete i jinak než v klubu. Ve velkých nákupních centrech jsou k dispozici herní automaty. Můžete si tak zahrát nějakou zábavnou hru – ať už spolu nebo proti sobě. Výhodou herních automatů je, že nemusíte nic složitě nastavovat. Prostě sednete, zaplatíte :D, a hrajete. A navíc to máte kousek ke sladkému občerstvení někde v přilehlé cukrárně.

Objevujte

Zahrajte si na Kryštofa Kolumba. Prozkoumejte město, ve kterém se běžně objevujete. Možná zjistíte, že se tam ukrývají turistické skvosty, o kterých jste ani neměli tušení nebo jste na ně jednoduše už dávno zapomněli. Mrkněte se na internet, co se píše v turistických tipech pro návštěvu vašeho města. Také projděte související diskuze, kde si lidé sdělují tipy na zajímavá místa. Můžete zkusit hledat i tipy psané v angličtině. Cizinci někdy mají odlišné zájmy, což vám pomůže objevit ještě zajímavější místa. Tato místa pak můžete navštívit, nafotit a fotky nám poslat do redakce na mail redakce@zamilovana.cz, a my zde tato místa přidáme jako zajímavé tipy na výlety.

Zábava s pejsky

Máte rádi zvířata? Pak můžete rande strávit procházkou s pejskem, kterého si vypůjčíte v místním útulku. Hafík bude rád, že se projde. A vás zase potěší právě jeho radost. Můžete si už předem nachystat psí dobrůtky a s jejich pomocí pejska trénovat na povely, nebo mu házet nějakou hračku, třeba gumovou slepici. Jen si dejte pozor, ať vám neuteče 😀

Líbily se vám naše tipy? Napište nám tady dolů do komentů, který tip se vám líbil nejvíc a co už jste všechno vy sami vyzkoušeli.

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *