Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 8 znamení, že je ON ten pravý Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

8 znamení, že je ON ten pravý

8 znamení, že ON je pro tebe ten pravý

8 znamení, že ON je pro tebe ten pravý

Stále pro tebe dělá rytířská gesta. I když jste spolu několik let, stále tě nechá jít první a podrží ti dveře. Když jsi unavená, nechá tě odpočívat a vše zařídí sám. Může se to zdát jako drobnosti, ale kdyby tě neměl rád, asi by se s nimi neobtěžoval.

Nesnaží se tě změnit. Akceptoval, že ke svému životu prostě potřebuješ pejska, přestože jemu tato volba nepřijde rozumná z hygienického pohledu. Taky tě má rád i přesto, že třeba neumíš moc dobře vařit [poznámka autora: ty lásko umíš vařit skvěle].

Když přemýšlíš o svatbě, nejde jen o svatební den, ale spíš o to, co přijde po něm. Svatba je zábavná, ale pokud ti jako příjemná věc přijde i probouzení se vedle něj po zbytek života, pak je to dobré znamení.

Zvládli jste vztah na dálku. Dlouhodobé odloučení je zatěžkávací zkouškou každého vztahu. Pokud se však máte rádi natolik, že jste byli ochotni podstoupit oběti, abyste váš vztah udrželi funkční, vypadá to slibně.

„Chybíš mi“ není jen fráze. Pokud se navzájem postrádáte i pokud jste se neviděli třeba jen dvě hodiny, pak je jasné, že je mezi vámi silné pouto.

Máš ráda svůj prostor, ale přesto chceš být s ním. Umíš si představit, že bys s ním žila, přesto že je pro tebe důležité mít svůj klid.

Když si tvoje kamarádky stěžují na své kluky, nemáš co říct. Nechceš se chlubit tím, že to mezi vámi klape dobře a tak prostě mlčíš, když se ostatní předhání v tom, jaké problémy jim jejich kluci dělají.

Zničehonic ti říká, jak jsi krásná. A nemusíš být nalíčená nebo mít na sobě pečlivě vybrané oblečení. Prostě se mu líbíš, jaká jsi. Klidně i když jsi jen v teplácích a máš na sobě jeho tričko.

A proč si myslíte VY, že je on ten pravý? 🙂 Podělte se s námi o Váš názor dole v komentářích!

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

1 komentář

  1. Já toho svého pravého poznám tak, že mě dokáže někdy neskutečně naštvat. Že je někdy hrozně urýpanej, unavenej = protivnej, mění svoje názory jak na běžícím pásu. Chce mít hlavní a konečné slovo za každou cenu. A nemá takovou potřebu se mnou být, jako já s ním…
    Pointa je v tom, že i přes tohle všechno se mi rozbuší srdce, když se na toho nezbedu zadívám a říkám si, jak moc ho miluju a nedokážu si představit být bez něj. Že na něj nedokážu být naštvaná dlouho, rýpání převedeme na popichování, při únavě se k sobě přitiskneme a usínáme na sebe namáčknutí, a snažím se ho donutit udělat kompromis, když změní zničeho nic svůj názor. Že i přesto, že chce být dominantní, umí udělat ústupek, i když né úplně bez řečí. Že se mi snaží vyjít vstříc se společně stráveným časem, i když by mohl sám někde něco dělat a bylo by mu to třeba příjemnější. Že i přes tohle všechno můžu říct, že vím, že mě miluje, protože mi to dává dostatečně najevo 🙂

    Post a Reply

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *