Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Buďte královnou podzimu a oblékněte se ve stylu světových návrhářů Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Buďte královnou podzimu a oblékněte se ve stylu světových návrhářů

Podzimní móda

Představte si vzorovou situaci. Je brzo ráno a vy se jdete rozhodnout co na sebe daný den obléknout. Jestli to úžasné černé tílko se zlatými cvoky s džínovými šortkami nebo tu bílou lehkou blůzku se sukní? Pak se podíváte z okna a zjistíte, že venku není 30°C, ale teplota přes noc klesla pod 20°C. Na obzoru nevidíme, že by se sluníčko probíralo k životu, ale celá obloha má ocelově šedý nádech a je jednolitě zaplavena mraky, ze kterých padají kapky vody velké jako golfové míčky. Ano je tu podzim a my místo sandálků a tílek na sebe oblékáme holínky a pršipláště. Jak ale dosáhnout toho, že v tomto počasí nebudeme vypadat, jako když se chystáme na ryby ale do města?

Naštěstí i letos se objevuje ve světě módy spousta úžasných trendů, které by nás mohli vytrhnout z nepřízně deštivých dní, dokonce bychom si je i mohli užít. Jak? No přeci nákupy!

Podzim bude žít přírodními barvami, jako jsou šedá, nude, ale i barva slonovinové kosti a již tradiční bílá a černá. Pokud však přeci jen toužíte po barvách, měli bychom sáhnout po odstínech modré, fialové a červené. Největším hitem je pak odstín královské modři, který se stal v letošním sychravém počasí absolutním hitem.

Co se týče obuvi, tak tento podzim se drží ve znamení černé a již zmíněné nude. Velké oblibě by se také měli těšit botky se zvířecím potiskem. Nejen leopardí, ale i zebří motivy se stávají velmi oblíbenými. Buďte kreativní a najděte takový kousek i vy.

Pokud bychom chtěli mluvit o typu obuvi, návrháři i nadále zůstávají věrni teniskám se skrytým klínkem, které opticky prodlouží vaše nožky a udělají z nich nohy gazelí. Mimoto i pánský styl se vetřel mezi ten dámský, alespoň co se obuvi týče. Pořiďte si proto jedny kožené polobotky, nejlépe ve dvoubarevném provedení.

A co tak hodit přes sebe, když je venku tak, že ani na nákupy se Vám nechce a raději trávíte den doma, zalezlí někde na pohovce s dobrou knihou v ruce? Již tradičně to jsou křiváky, ať už kožené nebo trendem letošního léta jsou i ty kožešinové. Obojí velmi diskutované. Proto Vám radím, umělá kožešina dokáže většinou udělat více parády než ta pravá a ještě si Vás lidé budou vážit za to, že nejste úplně lhostejná k přírodě. Ostudu neuděláte ani v kabátě ve tvaru přesýpacích hodin, který dá vyniknout Vaší dámské postavě.

Ve fantazii a nápadech se však meze nekladou. Zkuste tedy zapojit vlastní představivost a udělejte ze sebe i vy královnu podzimu. Co vy víte, třeba si Vašeho královského vzezření všimne i ten kluk odvedle.

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *