Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Co dělat na Valentýna? Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Co dělat na Valentýna?

Svátek všech zamilovaných se už pomalu blíží a ty přemýšlíš, co bys se svojí láskou mohl(a) podniknout? Ve článku Ti dáme pár rad, jak bys mohl(a) tento svátek příjemně strávit se svou polovičkou. Vypíšeme Ti celodenní program, co byste se svou životní láskou mohli dělat, ale samozřejmě si můžeš vybrat jen nějakou ze zmíněných rad.

Snídaně do postele:

Potěš svoji drahou polovičku snídaní donesenou až do postele, aby váš den byl krásný od samého probuzení. Na snídani můžeš nachystat cokoliv a udělat to například ve tvaru srdce, nebo to jen krásně ozdobit například zeleninou. Hotovou snídani můžeš nachystat na nějaký tác, k tomu přidat dobré pití (kakao, kafé, mléko, džus) a donést to svoji spící lásce. Probuď svoji lásku něžnou pusou na dobré ráno a popřáním krásného rána.  Na tác můžeš přiložit i papírek se vzkazem, nebo tebou malovaným obrázkem, aby to tvému zlatíčku vykouzlilo úsměv na tváři. Poté se společně nasnídejte.

Mazlení:

Po snídani můžete využít situace, kdy jste ještě v posteli a ještě se chvíli pomazlit před tím, než půjdete něco dělat. Trochu něžností po ránu vůbec neuškodí, ba naopak.

Příprava večeře:

Jakmile se rozhodnete, že je na čase něco dělat, jděte si připravit jídlo na večer. Tvoje polovička Tě může pozorovat a přitom tě občas pohladit, nebo políbit, anebo Ti může pomoci. Uvařte si něco lehkého a dobře stravitelného, aby vám den zamilovaných nepokazilo zažívání a bolesti břicha. Zároveň si připravte víno, nebo si nechte vychladit šampaňské.

Oběd:

Pokud máte nachystanou večeři na večer, je na čase si zajít na oběd například do restaurace. Po obědě si můžete dát nějaký moučník pro ještě lepší náladu a navnadění svých chuťových buněk.

Procházka:

Jakmile se naobědváte, bylo by ideální se jít alespoň kousíček projít. Při procházce vám vytráví, nadýcháte se čerstvého vzduchu, můžete si povídat, držet se za ruce, nebo kolem pasu a užívat si společně stráveného času. Po procházce to můžete jít zakotvit do kina, nebo už se pomalu vracet domů.

Film:

Jelikož domů dorazíte v odpoledních hodinách, budete mít do večera ještě spoustu času. Proto si můžete vlézt pod jednu peřinu a podívat se na romantický film. Tip na dobrý romantický film můžete najít v dalším článku „Romantické filmy na Valentýna“, který bude následovat.

Večeře:

Až budete dostatečně zrelaxovaní, můžete se jít navečeřet. Otevřete si nachystanou lahev a pusťte se do jídla. Zapalte si svíčky a můžete u toho poslouchat uklidňující hudbu. Až budete navečeřeni, odeberte se do ložnice.

Zbytek večera:

Zbytek večera je už na vás. Můžete si udělat masáž anebo jít spát. Každopádně si užijte poslední chvíle svého romantického dne.

Jsi zamilovaná?

Autor: Edudantka

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *