Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Jak na sexy polibky? Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Jak na sexy polibky?

Jak na vzrušující polibky?

Jak na vzrušující polibky?

Polibek je naprosto normální věc. Pokud jsi ve vztahu delší dobu, možná už polibky ani nevnímáš a bereš je jako samozřejmost. Pochopitelně si je kvůli tomu moc neužíváš. Přitom právě polibky mají potenciál vytvořit tu nejvíc vzrušující atmosféru, jaká vůbec může být. Jak si začít líbání znovu užívat? Přinášíme ti několik triků na vzrušující líbání:

–          Nečekaná líbačka

Překvap svého partnera, když to nečeká. Zadívej se na něho, a když si všimne, že ho sleduješ, chtivě se na něho vrhni a s chutí ho líbej celou minutu. Ukaž mu, že se ti moc líbí a miluješ ho. Dej si ale pozor, aby ho v tu chvíli tvoje polibky nevyrušily od důležité práce. Nečekanou líbačku rozjeď jen tehdy, pokud jste oba v klídečku a máte čas.

–          Hraj si s jeho vlasy

Jako kluka mě vzrušuje, když si moje přítelkyně během líbání hraje s mými vlasy. Může mi projíždět čírem s mírně roztaženými prsty, abych to nejvíc cítil. Pokud mě začne líbat obzvlášť vášnivě a přitom si moji hlavu rukou tlačí na svoje rty, jdu do kolen.

–          Pohlaď ho

Je neuvěřitelné, jak mohou být základní doteky příjemné. Něžné pohlazení během líbání, spojené s dlouhým pohledem do očí, dokáže divy. Ukáže, že svého partnera opravdu citlivě miluješ a záleží ti na něm.

–          Polib ho na čelo

Jemně si oběma rukama chytni jeho hlavu a přitáhni si je ke svým rtům, abys mohla dosáhnout rty na jeho čelo. Pro citlivější kluky může být takový polibek, spolu s ostatními doteky, nesmírně vzrušující. Když mě moje přítelkyně poprvé políbila tímto způsobem, projela mým tělem její láska.

–          Líbání na ouško

Ušní boltec je nesmírně citlivá erotogenní zóna. Vezmi si jeho ouško něžně do zubů a pohraj se s ním svými rty a jazykem. Pokud to bude v okamžiku, kdy jste oba v klidu a naladěni něžnostem, budou jeho smysly uneseny k těm nejpříjemnějším požitkům. Pohodlně pak můžeš přejít k polibkům na krk a naladit si tak svého partnera k dlouhotrvajícímu vzrušujícímu mazlení.

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *