Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Jak poznám, že mi můj kluk zahýbá? A proč to dělá? Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Jak poznám, že mi můj kluk zahýbá? A proč to dělá?

Mnoho holek by zajímalo, proč zrovna kluci musí zahýbat. Povíme Ti to!

Když zjistíš, že tě tvůj kluk podvedl, cítíš se na draka a nevíš, co máš dělat. Jen se díváš na seriály, jsi zachumlaná v peřinách a máš oči pro pláč.

Ve vztahu tě tvůj kluk většinou podvádí, když se mu nelíbí vztah, mezi Vámi to nejiskří nebo je děvkař. Vyhlíží si jinou holku, aniž by ti něco řekl. Většina kluků se neodváží holce říct, že je konec, protože nechce dívce ranit city a neuvědomí si, že jí tím naopak ublíží ještě víc. Většinou poznáš, že tě tvůj kluk podvádí, když se začnete vídat méně a chová se divně – například ti nedá skoro pusu a nepohladí tě.

Pár případů, kdy kluci někdy podvádí

Neumí se s holkou rozejít

Chce se rozejít s holkou, ale neví jak. Spousta kluků jsou bohužel slaboši, protože neumějí své slečně říct, že mezi nimi na obou stranách není láska a je konec. Místo toho aby to své slečně řekli, hledají jiný důvod jak se jí zbavit a to třeba nevěrou.

Klučičí drby

Kamarádi mu vypráví různé pikantnosti, co zažili s holkou v posteli, jaké to bylo. V tu dobu dostane chuť na nějakou krasavici, s kterou se bude chtít vyspat a podvede tě. Neuvědomí si, co dělá a že má tebe.

Klub

Nudí se s kamarády a domluví se s nimi, že si vyrazí v noci do klubu, ale nenapadne ho, co se všechno může stát. V klubu se opije, vleze na něj nějaká holka a než se naděje, tak mu kamarádi druhý den řeknou, že se s ní vyspal a pěkně si to užili.

Chce ti oplatit nevěru

Jednou si mu byla nevěrná a on ti odpustil, ale pořád to má v sobě a mrzí ho to. Řekne si, že ti to oplatí třeba s nějakou tvojí kamarádkou, s kterou si dobře rozumí, a ty z toho pak budeš psychicky na dně a uvědomíš si TY sama, že nevěra se opravdu nevyplácí.

Nejlepší kamarádka

Nežárli na tvou kamarádku, když se s ní baví, ale pro jistotu si ji prověřuj. Svojí nejlepší kamarádce věříš hodně, pomohla Ti s problémy a byla jsi jí za to vděčná. Může se ale stát, že se jí tvůj kluk zalíbí. Bude vás chtít nějak rozhádat přes někoho známého, nebo si počká, až budete ve velké krizi a bude chtít být velkou oporou tvého kluka, aby se k němu dostala a měla ho.

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *