Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Jak udělat dojem na kluka? Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Jak udělat dojem na kluka?

Jak udělat dojem?

Jak udělat dojem?

Líbí se ti nějaký kluk? Chceš na něj udělat dojem, aby si Tě všiml? Chtěla bys ho okouzlit tak, aby se do tebe bláznivě zamiloval a byl by konečně Tvůj? Tak čti tento článek a dozvíš se, jak na to!

Každá holka se dostane do věku, kdy se začne zajímat o kluky už jinak, než jako o svoje kamarády. Přijde den, kdy se jí zalíbí nějaký kluk natolik, že chce, aby si jí všiml. Snaží se o to, aby se mu co nejvíce zalíbila a udělala co nejlepší dojem. Jenže ne každá holka umí dobře zapůsobit na toho svého vyvoleného. Některé jdou vidět málo, další jsou naopak až moc výrazné. Co máš tedy udělat, abys zapůsobila co nejlépe?

1. Příjemný vzhled

Člověk si nejprve všimne osoby jako takové. Proto bys měla mít upravený zevnějšek (učesané vlasy, líčení, oblečení).
Začněme od vlasů… Není třeba mít nějaký speciální účes, bude klidně stačit, když je budeš mít učesané a normálně upravené. Co si budeme nalhávat, mastné, rozcuchané nebo zalepené vlasy na kluka moc nezapůsobí. Co se týče líčení, tak pokud máš dobré sebevědomí, nemusíš se líčit vůbec, pokud je ti to „proti srsti“. Jestli se s líčením budeš cítit jistěji, měla by ses nalíčit přiměřeně, abys vypadala přirozeně a ne jako vosková figurína nebo lehčí dívka. Jestliže je dívka doslova zmalovaná, kluci od ní dávají ruce pryč s domněnkou, že ta jde s každým. Co se týče oblíkání, tak to je obdobné jako u líčení – nic extravagantní, nic usedlého, ani příliš odvážného.

2. Dobré vystupování

Další věcí, na kterou se člověk zaměří, je chování. Především by ses měla chovat přirozeně. Nesnaž se ze sebe dělat někoho, kdo ve skutečnosti nejsi, cítila by ses nekomfortně
a přenášelo by se to i na ostatní. Dávej si pozor na přehnaně introvertní chování, kdy bys seděla někde v koutě a potichu sledovala dění kolem sebe, a naopak na velké upoutání pozornosti na svou osobu. Kluci se holky, která je slyšet přes celou místnost a je nepřehlédnutelná, spíše leknou. Přece bys nechtěla, aby si o Tobě udělal obrázek jako o „té šílené holce z páteční diskotéky“. Buď svá a chovej se tak, jako by tam nebyl.

3. Zdravé sebevědomí

Měla bys působit trochu sebevědomě, ale tak, aby to bylo přirozené. V žádném případě by ses neměla chovat jako namyšlená nána, co sežrala celej svět, veškerou moudrost a krásu.
Jestli se zadařilo a dotyčný po tobě sem tam pokukuje, klidně se neboj a jdi za ním se seznámit, nebo si popovídat, pokud se už znáte. Protože by se také mohlo stát, že je stydliví a bojí se za tebou jít. Buď především milá. Potom se to nějak vyvine samo.

4. Přiměřená odtažitost

Pokud by nastal případ, že by za tebou dotyčný došel sám, tak bys měla být trochu odtažitější. Pozve tě na drink? Pokud budeš mít zrovna chuť, tak ho můžeš v klidu přijmout. Jestli by se s tebou chtěl ale už líbat, nebo ti dělal jiné návrhy, odmítni ho. Ne ale tak, že bys ho poslala přímo do háje, ale dej mu prostě najevo, že s tebou nemůže počítat. Mohl by si totiž říct, že nemáš žádné zábrany a chodíš takto s každým. V tom případě by tě jen mohl využít na zábavu a potom by o tebe dál nejevil už zájem. Pokud budeš odtažitější, ale přitom se s ním budeš dále normálně bavit, tak si ho tím získáš.

To stejné platí v případě, že by se zadařilo a začali byste spolu chodit. Ani na dalších randech nebuď úplně povolná a jdi na všechno pozvolným tempem.

Snad Ti tyto rady pomohly. Protože není každá holka stejná, je jasné, že pro některé bude hračka se těmito rady řídit a pro další to bude nadlidský výkon. Ale všechno chce čas a nakonec to půjde. Hlavně se stále chovej přirozeně a nesnaž se za každou cenu změnit.

Jsi zamilovaná?

Autor: Edudantka

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

1 komentář

  1. Chtěla bych poradit, vrátila jsem se z tábora kde jsem se zamilovala do kluka, je o rok starší problém je že já vypadám noo divně, dokonce ví že ho miluju, ale od té doby se před ním stydím ještě víc. Co mám udělat?

    Post a Reply

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *