Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Neměj strach ze střední školy Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Neměj strach ze střední školy

Neboj se. Bude to zábava.

Neboj se. Bude to zábava.

Ne pro všechny je to stejné, každý to vnímá jinak. Například pro mě to bylo hrozné, už po prvním týdnu jsem chtěla změnit školu. Většina profesorů dělala bububu, aby nás postrašili tím, že to nebude procházka růžovým sadem a měli pravdu, není, ale není to ani žádný masakr. Prostě škola, chtějí toho sice o něco víc, ale stačí si zvyknout. Není důvod se hroutit po první nedostatečné. Věřím, že pro většinu je to šok, ale věřte, že to není ani první ale ani poslední koule, kterou jste dostali. Stačí si zvyknout na zlozvyky svých profesorů. I ten největší poděs má srdce, a když Vám bude nejhůř, pomůže Vám.

Například, moje profesorka na matiku, od pohledu hrozná megera, ale abych se přiznala, kdybych měla nějaký problém, nemyslím v matematice, ale třeba v životě, šla bych spíš za ní, než za svou třídní.

Nezapomínejte, že prvních sedm vteřin si tvoříte názor na ostatní. Nemyslete na to, a když ve třídě uvidíte lidi, o kterých si myslíte Bůh ví co, nemusí být takoví. Nemusíte si dělat starosti s tím, že budete ve třídě sami, nehrozí to, vždycky se tam najde aspoň jedna spřízněná duše. Ale jestli Vám můžu poradit, snažte se bavit se všemi, pomůže to.

Poznáte to, až budete jednou pracovat, nikdy si nebudete moct vybrat, s kým budete pracovat, teda pokud nebude šéfovat úplně všem. Věřte, že i v takové škole, ve které se budete cítit jako nějaký vetřelec, může být legrace. Ani nevím co je vtipné na hodině ekonomiky, ale já se nasmála v hodinách už tolikrát. Například, když se paní profesorce nechce vyučovat a sedí u počítače, není problém vzít si propisku a začít čarovat jako Harry Poter. Nejlepší, když je v celé třídě klid a najednou se ozve „Žer slimáky.“

Nebo to kouzlo, které mělo vzít hůlku protivníkovi a moje spolusedící odhodí přes půl třídy svoji propisku. Nebo docela vtipné zjištění, když máte fakt krásného profesora na biologii a potom zjistíte, že je fakt pěkný, ale bohužel jinak, je to jen profesor, který toho po Vás chce víc než v jiných předmětech, to už mu ani nepomůže, že je pěkný.

Co z toho vyplývá? Nevzdávejte se tak brzy, nakonec i v tom ústavu může být sranda, o tom se přesvědčíte sami, a když budete mít štěstí, tak se zasmějete i s těmi učiteli, nebo aspoň jejích hláškám.

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *