Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Odpoutej se od minulosti a dej šanci novým vztahům Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Odpoutej se od minulosti a dej šanci novým vztahům

Je to sice už nějakou dobu, co jste se rozešli, ale ty na něj zkrátka pořád nemůžeš zapomenout? Zdá se ti, že už tě v životě nemůže nic hezčího potkat a každým dalším dnem se jen utápíš v sebelítosti? Stop! Přestaň žít v minulosti a soustřeď se na přítomnost. Že se to snadno říká, ale hůř činí? S těmito radami to pro tebe bude hračka!

Čas všechny rány zahojí. Možná je to ohraná fráze, ale za to pravdivá. V první řadě si uvědom, že litováním ničeho nedosáhneš. Snaž se chovat přirozeně a hledej pozitiva svého nově získaného single života. Zavolej kamarádkám, na které si před tím neměla zdaleka tolik času a společně někam vyražte. Nejen, že ti to vrátí dobrou náladu, ale třeba se také od kamarádek dozvíš o jiných nezadaných klucích ve tvém okolí, které bys klidně mohla ulovit! A když vyrazíte třeba na koupaliště nebo na diskotéku, možná tam dokonce nějakého potkáš.

Dej každému dni šanci, aby se stal tím nejhezčím ve tvém životě! To, že je venku zataženo a hned ráno jsi na sebe stihla vylít čaj, ještě neznamená, že se celý tenhle den musí vyvíjet ve stejném stylu. Nepřipouštěj si k tělu špatnou náladu a vyhýbej se lidem, o kterých je známo, že jsou to bručouni. Akorát na tebe přenesou špatnou náladu, což ty samozřejmě nechceš. O klucích je přece známo, že mají rádi veselé a usměvavé holky, které jsou samy se sebou spokojené a nehrotí každou maličkost. Tak se takovou holkou staň!

Sejde z očí, sejde z mysli. Pokud se ti špatná a sebelitující nálada vrací pokaždé, když ho vidíš, snaž se mu raději vyhýbat. Jezdíte spolu ráno autobusem? Prostě jeď tím dřívějším! Navštěvujete stejnou školu? Zjisti si jeho rozvrh a zkrátka se nezdržuj v blízkosti jeho aktuální třídy. Dej tomu měsíc až dva a uvidíš, že bude veškerému trápení konec! Váš vztah musel skončit z nějakého důvodu, proto si ten důvod připomeň vždy, když se ti po něm zasteskne.

Není důvod, abys chodila s neupravenými vlasy, schovaná do mikiny s kapucí a v ošoupaných džínech. Starej se o sebe, teď na to přece máš spoustu času. Zajdi si na manikúru a pořiď si nějaký nový kousek do svého šatníku. Jestli toužíš po radikální změně, popřemýšlej nad novou barvou vlasů. Nejen, že prokoukneš, ale navíc můžeš začít úplně novou éru svého života. A třeba do té nové éry již brzy přibude i nějaký nový kluk!

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *