Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Romantické filmy na Valentýna Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Romantické filmy na Valentýna

12903106_mValentýn se blíží a mnozí z vás tento svátek oslavují v duchu romantiky. Proto vám chci představit pár romantických filmů, které není na škodu shlédnout. Zmíněné filmy budou plné romantiky a oči nezůstanou suché. Vaši partneři vás budou láskyplně utěšovat a tulit se s vámi pod jednou peřinou v objetí.

 1.      Zápisník jedné lásky

Tento film je velice dojemný a odehrává se v něm velmi silná láska. Mladí lidé, Allie a Noah, se do sebe šíleně zamilují, ale v cestě jim stojí několik překážek. I přesto, jak idylicky jejich vztah na začátku vypadá, pokračování je o něco hořčí. Jelikož je Allie z bohaté rodiny a Noah je pravý opak, hlavní překážkou v jejich vztahu je Alliina rodina. Jelikož se děj odehrává v období války, ta je překážkou č. 2, kdy Noah musí odejít na vojnu. Po návratu zjistí, že je Allie zasnoubena s bohatým mužem, a jejich cesty se rozcházejí…

Pokud jste tento film neviděli, podívejte se, jak to dopadne. Je to klasický film o lásce, která prochází různými zkouškami života. Doporučuji tento film pro mladé a zamilované páry.

2.      Voda pro slony

Příběh je o lásce lidí, která vznikla díky společné lásce ke zvířatům. Hlavní hrdina Jacob studuje veterinu, když jeho rodiče zahynou při dopravní nehodě. Jacob kvůli nedostatku peněz a odebrání majetku rodičů, musí studium ukončit a vydat se do světa. Dostane se do cirkusu, který je na pokraji zkrachování. Ředitel cirkusu je zlý muž, který chce dosáhnout svého za každou cenu, tedy i s pomocí násilí. Je ženatý s Marlenou, krásnou krasojezdkyní na koních, do které se Jacob zamiluje. Díky slonici Rosie se do sebe zamilují, jelikož se o ni tato dvojice stará, aby mohla svými triky přivést cirkus opět k zisku. Ředitel se o vznikajícím románku mladého páru dozví, a jak už to bývá v případech milostných trojúhelníků… nastanou potíže…

Láska pro slony je dílo, které poukazuje jak na lásku k lidem, tak i ke zvířatům. Ve filmu jsou také zachyceny různé povahy lidí a také surovost. Film doporučuji lidem, kteří milují zvířata stejně, jako své partnery. Tento film je velmi krásný a vyvolává různé emoce.

3.      Marley a já

Děj je o dvou dospělých partnerech Johnovi a Jenny, kteří by si chtěli založit rodinu. Předtím, než se odhodlají k potomkům, si pořídí labradora Marleyho. I když se Marley tváří jako rozkošné štěňátko, zažijí si s ním někdy pořádné peklo a rozhodně se nenudí. Jenny se narodilo dítě a postupem času další 2… O tom, jak film pokračoval, se přesvědčte sami.

Jde o film, ke kterému může zasednout celá rodina. Děj je jednoduchý, příjemný a realistický. Zdůrazňuje úplnost rodiny a poukazuje na život, který nemusí být vždy procházkou růžovým sadem. Hlavním pojítkem mezi rodinou je pes, kterého, i přes jeho hyperaktivní chování, všichni milují. U tohoto filmu si člověk nejen pobrečí, ale především se hlavně pobaví.

4.      Mrtví a neklidní

Trochu netradiční horor je o lásce mezi chlapcem a dívkou. To by nebylo nic neobvyklého, kdyby ten chlapec nebyl zombie. Film je o „soužití“ zombíků, kteří před nějakou nehodou byli lidmi (ale už si na to moc nepamatují) a lidmi, kteří živými zůstali. Vše začne, když R zachrání Julii a zamiluje se do ní. Julie má nejdříve strach, ale když zjistí, že ji od R nic nehrozí, ráda s ním tráví čas a po určité době city opětuje. Jejich láska razantně změní životy ostatních nemrtvých. Po tom, co Julie zjistí, že R zabil jejího přítele, od něj v noci uteče. Jejich cesty se ovšem opět střetnou a vy se podívejte, jak to dopadne.

Jedná se o romantický horor. Doporučuji lidem, kteří mají rádi fci-fi a horory, ale přitom nepotřebují za každou cenu vidět mnoho násilí. Ze začátku je film velmi nudný a divný, ale když vydržíte až do konce, stojí to za to. Na rozdíl od klasických hororů se nemusíte obávat lekání a více méně ani velkého množství krve.

5.      Dlouhá cesta

Film je o mladém chlapci Londonovi a dívce Jamie. Jelikož jejich životy jsou jiné – ona tichá, přísně vychovávaná a snaživá dívka, které se všichni posmívají a on lehkomyslný, rozmazlený a bezstarostný kluk, který je populární po celé škole – přesto se jednoho dne propojí. Stane se tak, kdy je London potrestán a musí jej učit Jamie. Ani jednomu se to pochopitelně nelíbí. I přesto, že Jamie dá Londonovi jedinou podmínku, aby se do ní nezamiloval, stane se tak a oba se zamilují. Tráví spolu krásné chvíle, až do doby, kdy Jamie Londonovi oznámí věc, kvůli které se do ní neměl zamilovat.

Moje doporučení je především pro teenagery. Je to klasický film se znaky populárního showmana a šedé myšky. Příběh vyvolává silné emoce, ale je to nádherný film, který stojí za to shlédnout.

Jsi zamilovaná?

Autor: Edudantka

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *