Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Vadí klukům baculatější holky? Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Vadí klukům baculatější holky?

Vadí klukům baculaté holky?

Vadí klukům baculaté holky?

Na billboardech často vídáme hubené krásky, díky kterým má většina holek mindráky, že nejsou tak hubené a třeba i tak přitažlivé, jako právě ony, ale zamyslela ses někdy nad tím, jestli i takle přemýšlí kluci a zda Tě k těmto „umělým“ kráskám přirovnávají? Myslím, že budeš mile překvapená, ale většina kluků takto vůbec nepřemýšlí.

Rozhodla jsem se tedy udělat menší průzkum mezi klukama různého věku, povahy a názorů a dát Ti tak odpověď na otázku, zda jim vadí, když je holka při těle, nebo zda-li naopak preferují štíhlejší holky?

Dominik (17): Nevadí mi to. Samozřejmě s určitou mírou, co je moc to je příliš, ale když jí pár kilo navíc sluší a rozumíme si, tak není žádný problém. Jinak holku jsem nikdy nesrovnával s modelkami, samozřejmě netvrdím, že modelky nejsou hezké, ale určitě nejsou pro každodenní život.

Marek (20): Preferuji spíše štíhlejší holky, nemůžu říct, že by se mi holky s pár kily navíc nelíbily, ale nikdy jsem s takovou holkou nechodil, takže těžko říct. Co se týče modelek, musím říct, že se mi třeba na billboardech líbí a rád se podívám, ale s přítelkyní bych je určitě nesrovnával, protože plnější boky a trošičku větší zadek se mi u holek docela líbí. Je to víc sexy než vychrtlé modelky, které jsou kost a kůže.

Tom (19): Myslím si, že v lásce zas tolik o vzhled a o tom jestli jsi šíthlá nebo baculatá nejde, samozřejmě, že je pro muže příjemnější, když jeho přítelkyně vypadá k světu a umí trošku o sebe dbát, ale i baculatější dívky, které se umí hezky obléknout, učesat a decentně nalíčit, tak jsou kolikrát hezčí, než holky, které si o sobě myslí, že jim patří celý svět. Jestliže si ti dva ve vztahu rozumí, tak jestli jste hubení, nebo silnější, tak na tom přeci zas tak nesejde, nebo snad ano?

Petr (16): Líbí se mi holky tak akorád, tím ale nechci říct, že se mi baculatější nelíbí, naopak, když by byla ochotná se svou postavou třeba něco dělat a společně bychom chodily běhat do parku, sportovat, tak by to byla určitě výzva.

Adam (23): Hubená, nebo trošičku při těle, toť otázka… Jelikož se věnuji focení a fotil jsem již řadu holek, tak každá z Vás má svou určitou krásu, takže nemůžu posoudit. Samozřejmě, že v dnešní době neuvidíte na billboardu dívku s pár kily navíc, ale holky věřte nebo ne, z vlastní skušenosti vím, že je vše na PC upraveno, ať už míň nebo víc. Mě osobně se modelky zas až tak nelíbí, protože vím, že styling a makeup udělá svý, takže když se modelka odlíčí a udělá culík, tak vypadá jako kterákoliv jiná dívka.

Láďa (15): O pár kilo? Samozřejmě, že mně to u holek nevadí. Vadilo by mi, kdyby těch kilo bylo víc a nechtěla by s tím nic dělat.

Ze svého průzkumu, kde jsem náhodně oslovila 6 kluků jsem zjistila, že většině kluků by rozhodně nevadilo navázat vztah s dívkou, která by měla o pár kilo navíc, ovšem brání se vztahu, kde by dívka měla těch kil víc než je zdrávo.

V souvislosti s tímto tématem, mě zajímala ještě jedna otázka a to sice tato:

Už se Ti někdy stalo, že by ti přítel řekl, že jsi tlustá a že bys se sebou měla něco dělat?

Tuto otázku jsem položila dvěma dívkám, ženám které si nepřipadají zas tak tolik při těle, ale přitom jim to přítel naznačil..

Gabča (25): Mně se to stalo už několikrát. Nevím proč, ale zas tak tlustá si nepřipadám. Přitom když jsme se rozešli, tak si našel daleko tlustčí holku, takže občas mužskou logiku nechápu, rozhodně si z toho holky nic nedělejte.

Ivana (20): Přítel mi to nikdy neřekl, nejspíš by mne to velmi ranilo. Přitom by měl pravdu, mám pár kilo navíc a jsem sama se sebou nespokojená. Myslím, že je nejdůležitější začít sama u sebe, sebrat vůli a aspoň trochu zhubnout. Takže jsem ve fázi, kdy se snažím omezovat sladké a přitom více sportovat.

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *