Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /www/zamilovana.cz/zamilovana.cz/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316 Vztah s učitelem – zakázaná láska Zamilovaná.cz - místo pro zamilované

Vztah s učitelem – zakázaná láska

Vztah s učitelem - zkušenost

Vztah s učitelem – zkušenost

Všichni známe alespoň zběžně příběh mladé Lolity a jejího pokřiveného vztahu se čtyřiceti letým Humbertem. Ať je kniha fikcí nebo měla někde kořeny v pravdivém příběhu, situace mladší dívka starší muž byla jednu dobu opravdu v módě. Tomuto trendu před pár lety podlehla i moje kamarádka. Vždycky jsem byla zvědavá, jak se něco takového může přihodit. Proto jsem se rozhodla s ní udělat rozhovor a jako další zvědavec v pořadí ji pořádně vyzpovídat.

Kam jsi chodila do školy?
Byl to osmiletý, všeobecný gympl. Měla jsem to do školy blízko a šlo tam hodně mých známých. No první den, na ten nikdy nezapomenu, bylo to fakt síla (smích). No a co se týče vztahů, aby to bylo k tématu, občas se to tam tak stalo, že vznikl vztah studentka/učitel. Jeden takový pár žije v Anglii a další se dokonce vzali, ale to jsem samozřejmě zjistila až zpětně.

Když se o tom tak trochu vědělo, měla jsi něco podobného v plánu nebo to byla jen náhoda?
Musím přiznat, že zájem o starší muže jsem měla asi vždycky, ale v té době nebylo moc míst, kde bych je mohla potkat. Pamatuju si, že se mi líbil i jeden táborový vedoucí, ale tak to se asi stalo každému. Takže plán určitě ne, ale asi ani náhoda.

Teď nás bude všechny zajímat, jak jste se vlastně dali dohromady.
No, to je celkem vtipné. Učil výtvarku a já měla hudebku. Jsem na kreslení levá. Naštěstí nás učil ještě základy společenských věd, takže věděl, kdo jsem i díky tomu, že jsem v hodinách vyrušovala. Seděla jsem v poslední lavici, tak to k tomu úplně svádělo a to i v jiných předmětech. Tak to byl asi nějaký první kontakt. Dlouho to bylo jen tak pro srandu. Pak jsme si vyměnili čísla a už bylo vymalováno.

Věděl o vás někdo?
Já teda nevím, jak to je ve školním řádě, ale myslím, že se to nemá chodit se studenty. Snažili jsme se to tajit. Nikomu jsem to nevykládala, ale s postupem času nás sem tam někdo potkal. Jednou dokonce moje sousedka z lavice a to mě pak trochu mrzelo, že se to musela dozvědět takhle, protože jsme byly dobré kamarádky, ale jinak to prostě nešlo.

Jak dlouho jste spolu byli?
Byly to tři roky na střední a pak jeden a půl když jsem odešla na vysokou. Přijali mě na vysokou v Praze, kde jsem moc chtěla studovat a taky jsem šla. On ale zůstal v Ostravě. Měl tady práci a celkové zázemí a to bylo celkem náročné. Zezačátku se to dalo zvládat, jezdila jsem pravidelně domů, ale bylo to náročné. Asi to byl hlavní důvod, proč jsme se rozešli a nezachránila to ani společná dovolená.

Kdy jste to řekli okolí?
Myslím, že všichni něco tušili, ale oficiálně jsem s tím přišla až na maturiťáku. Našim jsem to řekla už dříve. No nevím, jestli byly nadšení, ale z domu mě nevyhodili ani mě nevydědili, tak jim to asi zas tak moc nevadilo. Kamarádi moc překvapení nebyli. Jak říkám, tušili to.

Jaký byl mezi vámi věkový rozdíl?
Když nastoupil, bylo mu dvacet šest a mě sedmnáct. Myslím, že to není tak velký rozdíl. Navíc žil takový studentským životem, tak si myslím, že i proto jsme k sobě neměli zas až tak daleko.

Nakonec jste se ale rozešli. Byli jste spolu dlouho?
Každý rozchod vám něco vezme a nebudu říkat, že to bylo v pohodě. Nebylo, ale jinak to nešlo. Chtěla jsem zůstat v Praze a on v Ostravě, takže jiné řešení nebylo, ale rozešli jsme se v dobrém, žádné drama.

Říkala jsi, že jeden váš učitel se se studentkou dokonce oženil. Čekala jsi něco podobného? Taky takový happyend?
Těm to zrovna vyšlo (smích), ale asi ani ne. Když to vidím teď, byli jsme dost odlišní a každý jsme chtěli jiné věci. Můj život prostě směřoval jinam. Kdyby to taky skončilo svatbou, už by to asi bylo trochu divné. Naše střední škola jako továrna na manžely!

Teď s odstupem času, myslíš si, že to byla chyba? Nebo kdybys mohla něco změnit, udělala bys to samé?
Určitě to tady nebudu propagovat – chození s učitelem. Sem tam jsem z toho byla na nervy. Bála jsem se, aby z toho nebyl nějaký problém. Na druhou stranu to byl můj první dlouhý vztah, první láska, takže ať to dopadlo jakkoli, budu na to vždy vzpomínat v dobrém.

Jsi zamilovaná?

Autor: TheLover

Sdílej článek, ať si to přečtou i ostatní:

Přidej komentář

Před komentováním se můžete přihlásit:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *